zhinowp

تشریفات عروسی و هزینه برگزاری مراسم عروسی

برگزاری مراسم عروسی به عنوان مهمترین شب زندگی برای زوج های جوان از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل بسیاری از افراد مراسم در پی برگزاری بی عیب و نقص جشن عروسی هستند. اگر بودجه کافی برای این کار داشته باشید، هیچ اشکالی ندارد که تا آنجا که می‌توانید مراسمتان را باشکوه برگزار کنید.اما از طرفی گروهی هم هستند که با بودجه محدود تری تصمیم به ازدواج گرفته اند. اما برای هر دو گروه مدیریت هزینه‌ها خیلی کار آسانی نیست. برای اینکه بتوانید بدون استرس و نگرانی همه چیز را به‌ خوبی پیش ببرید بهتر است برگزاری مجالس خود را به موسسات تشریفات عروسی و خدمات مجالس حرفه ای بسپارید.

هزینه برگزاری مراسم عروسی

مهترین هزینه برای برگزاری مراسم عروسی سالن و باغ عروسی است که قرار است مراسم در آن گرفته شود. بیشترین هزینه جشن عروسی هم مربوط به اجاره باغ عروسی است.

 قیمت تالارهای عروسی متفاوت هستند و بسته به اینکه در کدام محله تهران قرار داشته و چه خدمات و امکاناتی ارایه دهند مبالغ مختلفی دارند.هزینه‌های دیگر مراسم عروسی مانند خرید میوه و شیرینی، آتلیه عکاسی و فیلم‌برداری و گل‌آرایی سالن و باغ عروسی و تزئین ماشین و دسته گل عروس هر کدام بسته به کیفیتشان دارای قیمت‌های مختلفی هستند البته در این بخش شاید بتوان کمی صرفه جویی کرد. مثلاً اگر در توانمان نیست، گل‌آرایی را حذف کنیم. لباس عروس از دیگر هزینه‌های این مراسم هستند که بسته به اجاره بودن لباس عروس یا خرید آن باز هزینه‌ها مختلف هستند. خرید تاج و تور لباس هم باید با آن در نظر داشت. خرید سرویس جواهر برای عروس نیز با قیمت متغیر طلا در بازار در حال تغییر است. حلقه‌های نامزدی نیز خود داستان جدایی دارند که بسته به مدلشان بسیار متفاوتند.بهتر است برای برگزاری مراسمتان عجله نکنید و به اندازه کافی به خودتان فرصت بدهید تا بتوانید همه کارها را با صبر و حوصله جلو ببرید. اولین کاری که باید بکنید این است که تعداد مهمانانتان را مشخص کنید، زیرا تعداد آنها در هزینه خیلی از مواردی که در بالا گفتیم تأثیرگذار هستند. اگر انتخاب‌هایتان در مورد تمام موارد هوشمندانه باشد، می‌توانید هزینه‌ها را تا حد زیادی پایین بیاورید. مثلاً اصراری نداشته باشید مراسمتان حتماً در روزهای اعیاد مذهبی یا آخر هفته‌ها برگزار شود، زیرا قیمت‌ برخی تالارها و باغ‌های عروسی در این روزها تفاوت فاحشی دارند.

 تشریفات مجالس الهه ناز از جمله مؤسساتی است که با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه تشریفات عروسی و خدمات مجالس امکاناتی را متناسب با بودجه و شرایط شما ارایه می دهد تا شبی خاطره انگیز و به یاد مانی را تجربه کنید.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 16 آبان 1396ساعت Array توسط zhinowp  | 

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :